środa, 4 lipca 2012

Prolog

- Nie martw się, nic mi nie będzie - szepnął cicho, jakby bał się że chłopak będący naprzeciwko niego się rozpadnie. - Ale pamiętaj o mnie.
Harry odpowiedział uśmiechem pełnym niechęci.
Louis wiedział, że mogą się już nigdy nie spotkać, ale nie mógł zrozumieć co bardziej bolało. To, że w każdej chwili może umrzeć, czy to, że chłopak nawet nie próbował go zatrzymać.
Obrócił się tracąc nadzieję na jakiekolwiek zmiany, na to, że w końcu stanie się dla niego ważniejszy niż misja. 
Mimo przepowiedni portal nie wyglądał obiecująco, wręcz przeciwnie. Wielki kłąb wiecznie rozpraszającego się, ciemnego dymu wydawał się nie mieć końca.
Już dawno zrozumiał, że umrze, ale nie pożegnał się z Harrym, który wyglądał na obojętnego. Nie było mu żal? Przecież te wszystkie chwile razem spędzone... Nie sądził, że on potrafi tak szybko o nich zapomnieć.
Każdy krok bliżej wielkiej, czarnej dziury po wyschniętej i kruchej ziemi, z której tylko gdzie nigdzie wystawały pojedyncze źdźbła trawy powodował, że Louis pragnął uciec, później paść w ramiona Harrego i krzyknąć że nie da rady, że wycofuje się.  Jednak mimo nóg pchało mnie do przodu również coś jeszcze, ich ostatnia, wczorajsza rozmowa.
Kłucie w sercu  nie ustąpiło, a co gorzej nasiliło się, kiedy powiedział, że to zadanie jest dla niego najważniejsze. 
Louis nie mógł się łudzić, że Harry go zatrzyma, że kiedykolwiek będzie chciał to zrobić...

~***~ 

Heey, tu Tina : 3 Prolog w prawdzie napisała Izzy, już dawno. Ja go tylko nie co przerobiłam i dodałam kilka zdań od siebie. Rozdział pierwszy doda Iza, kiedy tylko ktoś zacznie czytać bloga. Mi zostaje rozdział drugi :3

zapraszam na mój drugi blog z opowiadaniem boy x boy: Tina-kawaii.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Yep *.*
  Podoba mi się to iż postanowiłyście pisać o one direction, a sam pomysł na opowiadanie? wydaje się być dość ciekawy i oryginalny, czekam na rozwinięcie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę doczekać się rozdziału, czekam <3
  [http://heart-without-you.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń
 3. czekam < 33 świetny początek.

  OdpowiedzUsuń
 4. NOWY ROZDZIAŁ NA http://heart-without-you.blogspot.com/ <3

  OdpowiedzUsuń